Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'11" |
| Weight | 153 lbs |
| Wingspan | 5'11" |
| Standing Reach | 6'5" |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 150 lbs |
| Squat | 290 lbs |
| Deadlift | 350 lbs |