DJ Visor's Bio
Bio
God First, always looking for opportunities
God First, always looking for opportunities
| GPA | 3.9 |
| AP Classes | AP Language arts and AP U.S History |
| Honors Classes | Algebra 2 honors |
| Height | 6'0" |
| Weight | 225 lbs |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 225 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Deadlift | 250 lbs |




| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|