Kawai Riley's Bio
| Plays | Football |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | #86 • WR, C |
| Club Teams | 10th Grade Bartlett High School |
| Height | 6'1" |
| Weight | 184 lbs |
| Wingspan | 5'1" |
| Standing Reach | 8'1" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 190 lbs |
| Squat | 275 lbs |
| Deadlift | 215 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.42 sec |
| Vertical Jump | 21'0" |
| Broad Jump | 6'1" |
| Shuttle | 5.88 sec |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|