Milan Harvey's Bio
| Plays | Volleyball |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #14 • OH, RS |
| Club Teams | 16 Elite Black 17s Memphis Metro Volleyball |
| GPA | 4 |
| Honors Classes | Honors Biology , Honors Geometry, Honors Algebra II, Honors History , Honors Art, Honors Art II, Honors Chemistry , and Honors Forensic & Debate |
| Height | 6'0" |
| Weight | 165 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Vertical Jump | 10'0" |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|