Brynee Snow's Bio
| Plays | Flag Football, Basketball, Softball |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #25 • QB, S #10 • SF, PF • Captain |
| GPA | 4 |
| ACT | 28 |
| AP Classes | Dual Enrollment English Comp, Dual Enrollment Biology , Dual Enrollment Pre-cal, Dual Enrollment Calculus, Dual Enrollment U.S. History, Dual Enrollment Statistics, and Dual Enrollment English Composition 2 |
| Honors Classes | Honors Geometry , Honors Biology , Honors English 1, Honors English 2, Honors Chemistry , Honors Algebra 2, and Honors Spanish 1 |
| Height | 5'9" |
| Weight | 135 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |