Patrick MacKey's Bio
Bio
6,2. 160lbs SCHS Right wing
6,2. 160lbs SCHS Right wing
| Height | 6'2" |
| Weight | 165 lbs |
| Wingspan | 6'8" |
| Standing Reach | 8'1" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.79 sec |
| Vertical Jump | 10'0" |
| Broad Jump | 9'6" |