Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 2.65 |
| ACT | 16 |
| Honors Classes | Algebra 1/2, Spanish 1/2/3, English 1/2/3, and Bio 1/2 |
| Height | 6'1" |
| Weight | 275 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 250 lbs |
| Squat | 405 lbs |
| Deadlift | 350 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.97 sec |