Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'8" |
| Weight | 201 lbs |
| Wingspan | 4'2" |
| Standing Reach | 5'2" |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 170 lbs |
| Squat | 275 lbs |
| Deadlift | 245 lbs |