Carson Phillips's Bio
| Plays | Soccer |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | |
| Club Teams | Kings Hammer U17 Kings Hammer Murfreesboro |
| AP Classes | AP Psych, AP World, and AP HUG |
| Height | 5'8" |
| Weight | 134 lbs |
| Wingspan | 5'10" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| 40 Yard Dash | 4.79 sec |
| Vertical Jump | 29'0" |
| Broad Jump | 6'7" |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|