Zane Bourque's Bio
| Plays | Baseball, Football, Basketball |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #10 • WR, CB |
| Height | 5'11" |
| Weight | 185 lbs |
| Wingspan | 5'11" |
| Standing Reach | 7'5" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Both |
| 40 Yard Dash | 4.52 sec |
| Vertical Jump | 31'0" |
| Broad Jump | 8'1" |
| Shuttle | 4.2 sec |