Adrian Espino's Bio
| Plays | Football |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #16 • K, WR |
| Club Teams | N/A U17 Bryan Soccer Club |
| GPA | 3.2 |
| Height | 6'2" |
| Weight | 165 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 105 lbs |
| Squat | 205 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.2 sec |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|