Grant Sherley's Bio
Bio
A student christian athlete who loves the fellowship and competition of sports.
A student christian athlete who loves the fellowship and competition of sports.
| GPA | 3.5 |
| Height | 6'2" |
| Weight | 170 lbs |
| Standing Reach | 8'1" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 235 lbs |
| Squat | 335 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.5 sec |
| Broad Jump | 9'0" |
| Shuttle | 4 sec |