Saylor Smith's Bio
| Plays | Softball, Volleyball, Basketball |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #21 • SG, PG |
| GPA | 4 |
| Honors Classes | Biology, Spanish, Geometry, English, Algebra, and Chemisty |
| Height | 5'8" |
| Weight | 125 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 95 lbs |
| Squat | 180 lbs |
| Deadlift | 235 lbs |




