Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 6'1" |
| Weight | 194 lbs |
| Wingspan | 6'7" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 230 lbs |
| Squat | 345 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.5 sec |
| Broad Jump | 10'0" |
| Shuttle | 4.5 sec |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|