Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'8" |
| Weight | 165 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 235 lbs |
| Squat | 435 lbs |
| Deadlift | 450 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.66 sec |
| Vertical Jump | 38'0" |
| Broad Jump | 9'1" |

1xPlayer of the Game