Dylan Roach's Bio
Bio
Varsity Basketball | Varsity Track & Field | AP Student | Spanish Immersion | NHS | Dual Credit
Varsity Basketball | Varsity Track & Field | AP Student | Spanish Immersion | NHS | Dual Credit
| GPA | 4.42 |
| ACT | 23 |
| SAT | 1190 |
| Height | 6'0" |
| Weight | 160 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Squat | 275 lbs |
| Deadlift | 295 lbs |





