Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 4 |
| Height | 6'2" |
| Weight | 170 lbs |
| Wingspan | 6'3" |
| Standing Reach | 8'2" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 205 lbs |
| Squat | 295 lbs |
| Deadlift | 305 lbs |




