Lauryn Williams's Bio
| Plays | Basketball |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | #10 • PG, SG |
| Club Teams | 9th Grade 16U Proskills EYBL |
| Height | 5'6" |
| Weight | 130 lbs |
| Wingspan | 6'2" |
| Standing Reach | 6'6" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |





| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|