Eldon Peterson's Bio
| Plays | Football |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | |
| Club Teams | 10th Grade Silsbee High School Tigers 10th Grade Silsbee High School |
| Height | 5'11" |
| Weight | 190 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 225 lbs |
| Squat | 385 lbs |
| Vertical Jump | 38'0" |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
3xPlayer of the Game
1xPlayer of the Game