Ryan Walker's Bio
Bio
Follower of Christ✝️ John 13:7🙏🏾 Proverbs 12:26🤝🏽 Pain into Purpose👌🏽 NCAA ID: 2503526480
Follower of Christ✝️ John 13:7🙏🏾 Proverbs 12:26🤝🏽 Pain into Purpose👌🏽 NCAA ID: 2503526480
| GPA | 3.8 |
| AP Classes | English and Language Composition and US History |
| Height | 6'2" |
| Weight | 150 lbs |
| Wingspan | 6'4" |
| Standing Reach | 8'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |





| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|