Ayden Debose's Bio
| Plays | Basketball, Football |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #2 • SG, PG #2 • RB, ATH |
| GPA | 3.9 |
| Honors Classes | Honors English and Honors Physics |
| Height | 5'10" |
| Weight | 170 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 235 lbs |
| Squat | 395 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.51 sec |





8xPlayer of the Game