Korver Pace's Bio
| Plays | Basketball, Football, Soccer |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #25 • WR, FS |
| Honors Classes | Honors Sophmore Math and Honors Freshman Math |
| Height | 5'10" |
| Weight | 153 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Vertical Jump | 34'0" |
| Broad Jump | 10'5" |