Graham Lowe's Bio
Bio
Ballin
Ballin
| GPA | 3.91 |
| AP Classes | AP Biology |
| Honors Classes | World Civilizations Honors, Saxon Algebra 2 Honors, Language Arts 10 Honors, and Latin IV Honors |
| Height | 5'11" |
| Weight | 155 lbs |
| Wingspan | 5'10" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 140 lbs |
| Squat | 185 lbs |
