Liam Ross's Bio
| Plays | Lacrosse |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #17 • D, LSM |
| Club Teams | N/A 212 Select |
| GPA | 3.9 |
| ACT | 34 |
| Height | 6'0" |
| Weight | 175 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 195 lbs |
| Squat | 250 lbs |
| Deadlift | 385 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|