Michael Moore's Bio
Bio
2022-2023 Season Freshman Varsity Starter 2023-2024 Season Sophomore Injured (ACL recovery) 2024-2025 Season Junior Varsity Starter
2022-2023 Season Freshman Varsity Starter 2023-2024 Season Sophomore Injured (ACL recovery) 2024-2025 Season Junior Varsity Starter
| GPA | 3.4 |
| Height | 6'3" |
| Weight | 173 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 255 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Deadlift | 415 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|