Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'9" |
| Weight | 251 lbs |
| Wingspan | 5'8" |
| Standing Reach | 5'8" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 70 lbs |
| Squat | 225 lbs |
| Deadlift | 153 lbs |