Treyson Shaffer's Bio
Bio
Im a senior at duchesne highschool located in duchesne utah Ht: 6'1 Wt:280 Bench:350 Squat:450 Deadlift:500 Clean:275
Im a senior at duchesne highschool located in duchesne utah Ht: 6'1 Wt:280 Bench:350 Squat:450 Deadlift:500 Clean:275
| Height | 6'1" |
| Weight | 280 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 350 lbs |
| Squat | 450 lbs |
| Deadlift | 500 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.5 sec |
| Vertical Jump | 19'0" |
| Broad Jump | 6'4" |
| Shuttle | 4.9 sec |


1xPlayer of the Game