Austin Knapp's Bio
Bio
Wrestling Fanatic and 2024 Utah Greco State Placer
Wrestling Fanatic and 2024 Utah Greco State Placer
| GPA | 3.7 |
| Height | 6'2" |
| Weight | 175 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 275 lbs |
| Deadlift | 345 lbs |
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|