Eli Murri's Bio
| Plays | Volleyball |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #4 • L, DS |
| Club Teams | Utah Flight 18s Club Cedar Valley |
| Height | 5'7" |
| Weight | 145 lbs |
| Wingspan | 5'8" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 165 lbs |
| Squat | 290 lbs |
| Deadlift | 325 lbs |
| Vertical Jump | 30'0" |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|
