Thomas Summers's Bio
| Plays | Baseball |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | |
| Club Teams | Five Star Mafia 18U 5 Star Mafia |
| Height | 6'0" |
| Weight | 190 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Deadlift | 345 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|
1xPlayer of the Game