Daxton Davis's Bio
| Plays | Baseball |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #1 • P, OF |
| Club Teams | Mba 17U Mountain West Baseball Academy |
| GPA | 3 |
| Height | 6'3" |
| Weight | 185 lbs |
| Wingspan | 6'3" |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 145 lbs |
| 40 Yard Dash | 6 sec |
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|