Morgan Reddish's Bio
| Plays | Basketball, Tennis |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | |
| Club Teams | 9th Grade United Utah |
| GPA | 4 |
| Height | 5'7" |
| Wingspan | 5'5" |
| Standing Reach | 6'0" |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Left |


| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|