Ethan Christensen's Bio
Bio
RHP- 6'3- 215 lb FB - 88-90|CH -72-75|SL-74-76
RHP- 6'3- 215 lb FB - 88-90|CH -72-75|SL-74-76
| GPA | 3 |
| Height | 6'3" |
| Weight | 215 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 225 lbs |
| Squat | 415 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |




| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|