Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'3" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 80 lbs |
| Squat | 175 lbs |
| Deadlift | 200 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.95 sec |
| Vertical Jump | 48'0" |
| Broad Jump | 5'5" |
| Shuttle | 6 sec |