Anderson Snider's Bio
Bio
Hockey, football andersonsnider34@icloud.com
Hockey, football andersonsnider34@icloud.com
| GPA | 3.98 |
| ACT | 21 |
| AP Classes | AP stats |
| Honors Classes | Honors biology |
| Height | 6'0" |
| Weight | 175 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 240 lbs |
| Squat | 315 lbs |


