Josh Waller's Bio
| Plays | Football, Baseball |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #3 • CB, RB |
| Height | 5'9" |
| Weight | 150 lbs |
| Wingspan | 5'10" |
| Standing Reach | 7'3" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 175 lbs |
| Squat | 258 lbs |
| Deadlift | 390 lbs |
| Vertical Jump | 29'0" |
| Broad Jump | 6'7" |




