Logan Hardy's Bio
| Plays | Lacrosse |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #30 • G |
| Club Teams | Royals N/A Roy Royals Varsity |
| GPA | 4 |
| Height | 5'10" |
| Weight | 150 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Standing Reach | 7'6" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 135 lbs |
| Squat | 300 lbs |
| Deadlift | 150 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.3 sec |
| Vertical Jump | 8'0" |
| Broad Jump | 7'7" |
| Shuttle | 4.9 sec |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|