Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'7" |
| Weight | 145 lbs |
| Standing Reach | 5'0" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 140 lbs |
| Squat | 205 lbs |
| Deadlift | 155 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.9 sec |
| Vertical Jump | 40'0" |