Ayden Pearson's Bio
| Plays | Football, Lacrosse |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #59 • C, DT #22 • D, DM |
| Club Teams | Spanish Fork Dons 10th Grade Spanish Fork High School |
| Height | 5'11" |
| Weight | 235 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 205 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Deadlift | 285 lbs |
| Year Joined |
|
| Location |
|