Max Rogers's Bio
| Plays | Soccer |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #28 • D |
| Club Teams | Utah Celtic U17 Utah Celtic |
| Height | 6'3" |
| Weight | 180 lbs |
| Wingspan | 6'3" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|