Kian hatch's Bio
| Plays | Football, Tennis |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | #58 • C, FB |
| GPA | 3.9 |
| Height | 5'11" |
| Weight | 245 lbs |
| Wingspan | 6'4" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 225 lbs |
| Squat | 405 lbs |
| Deadlift | 425 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.3 sec |
| Vertical Jump | 18'0" |
| Broad Jump | 8'8" |
| Shuttle | 4.8 sec |


