carson curtis's Bio
Bio
Class of 2025 at Pine View High School. ATH/DE/ LB/Special Teams. "Growth occurs when one goes beyond ones limits"
Class of 2025 at Pine View High School. ATH/DE/ LB/Special Teams. "Growth occurs when one goes beyond ones limits"
| GPA | 3.5 |
| Height | 6'3" |
| Weight | 210 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 295 lbs |
| Squat | 405 lbs |
| Deadlift | 450 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.82 sec |
| Vertical Jump | 32'0" |
| Shuttle | 4.46 sec |