Ladanian Brown's Bio
Bio
Love the game
Love the game
| GPA | 3.9 |
| Height | 6'1" |
| Weight | 210 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 315 lbs |
| Squat | 405 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|
3xPlayer of the Game