Keymani Wilson's Bio
Bio
Center
Center
| Height | 6'4" |
| Weight | 156 lbs |
| Wingspan | 6'3" |
| Standing Reach | 7'3" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 95 lbs |
| Squat | 195 lbs |
| Deadlift | 215 lbs |
| 40 Yard Dash | 14.6 sec |
| Vertical Jump | 5'0" |
| Broad Jump | 5'3" |





| Year Joined |
|
| Location |
|