Carter Thompson's Bio
Bio
4.015 GPA National Honors Society Beta Honors Society Spanish Honors Society Tutor at Achilles Elementary School
4.015 GPA National Honors Society Beta Honors Society Spanish Honors Society Tutor at Achilles Elementary School
| Height | 6'0" |
| Weight | 160 lbs |
| Wingspan | 6'2" |
| Standing Reach | 8'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 325 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |
