Hunter Horsley's Bio
Bio
Baseball is my passion. I have the dedication and drive to always want to be better, and to further my craft in the game. I am also first team all district for second base.
Baseball is my passion. I have the dedication and drive to always want to be better, and to further my craft in the game. I am also first team all district for second base.
| Height | 6'1" |
| Weight | 175 lbs |
| Wingspan | 4'0" |
| Standing Reach | 7'11" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 100 lbs |
| Squat | 100 lbs |
| Deadlift | 125 lbs |
| 40 Yard Dash | 5 sec |
| Vertical Jump | 20'0" |
| Broad Jump | 3'11" |
| Shuttle | 7 sec |




