William Ayoub's Bio
Bio
QB Freshmen football Langley high school -6'1" 225- Bench press: 225 - Squat: 355 Deadlift: 405
QB Freshmen football Langley high school -6'1" 225- Bench press: 225 - Squat: 355 Deadlift: 405
| Height | 6'1" |
| Weight | 225 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 235 lbs |
| Squat | 355 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.9 sec |
| Vertical Jump | 27'0" |
| Shuttle | 4.43 sec |