Elijah Moss's Bio
Bio
ATH C/O 2026 3.7 GPA Student Athlete
ATH C/O 2026 3.7 GPA Student Athlete
| GPA | 3.7 |
| Height | 5'11" |
| Weight | 168 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 315 lbs |
| Squat | 425 lbs |
| Deadlift | 400 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.36 sec |
| Vertical Jump | 39'0" |
| Broad Jump | 11'9" |
| Shuttle | 3.9 sec |




