Skylar Hackney's Bio
Bio
Our greatest glory is not in not failing each time, but getting up after you do....
Our greatest glory is not in not failing each time, but getting up after you do....
| Height | 6'2" |
| Weight | 185 lbs |
| Wingspan | 6'4" |
| Standing Reach | 7'9" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 140 lbs |
| Squat | 275 lbs |
| Deadlift | 450 lbs |