Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 7'11" |
| Weight | 600 lbs |
| Wingspan | 7'11" |
| Standing Reach | 7'11" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 700 lbs |
| Squat | 700 lbs |
| Deadlift | 700 lbs |
| 40 Yard Dash | 5 sec |
| Vertical Jump | 24'0" |
| Broad Jump | 9'9" |
| Shuttle | 5 sec |